LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Varbūt nemelosim teikdami, ka Ford daļas aizņem lielāko daļu no mūsu noliktavām. ,,Signedā’’ Ford daļas ir pieejamas pat 85 dažādām Ford automašīnām. Pārlūkojot ,,Signeda.lv’’ vietni, jūs atradīsiet deaļas gan ,,Ford Escape’’, gan ,,Ford Expedition’’ vai pat ,,Ford Mustang’’.

Klāsts tiešām bagātīgs: jūs atradīsiet gan bamperus, rāmjus, stiprinājumus, tvertnes, gan arī difuzorus vai plastmasas stiprinājumus. Preces tiek atlasītas atbilstoši Jūsu vajadzībām, taču var gadīties, ka kāda prece nebūs mūsu noliktavās.Bet tā nav problēma - sazinieties ar mūsu menedžeri izmantojot lodziņu (labajā pusē) apakšā "Palīdzība tiešsaistē!"

Menedžeris izveidos īpašu pasūtījumu un pasūtīs tieši no mūsu piegādātājiem. Ir svarīgi zināt divas lietas:

  1. Detaļa, pasūtīta saskaņā ar īpašu pasūtījumu, līdz mūsu noliktavai var ceļot 2-3 mēnešus.
  1. Avanss ir obligāts.

Izvēloties automašīnas modeli ir vērts zināt, ka fotoattēlā parasti tiek attēlots konkrēta modeļa sedans, taču parasti detaļas pie mums ir arī universālam vai hečbekam.  

Tāpat pievērsiet uzmanību skaitļiem, kas norādīti pie Jūsu izvēlētā automašīnas modeļa nosaukuma. Piemēram, pie modeļa var būt norādīti   skaitļi  - 07.96, kas nozīmē mēnesi (07 - jūlija mēnesis) un gada (1996. gads) saīsinājumu (mm.yy), kas norāda, kad automašīna tika izgatavota.

Izvēlieties modeļu grupu

Vai izvēlieties no pilnā modeļu saraksta

Ford detaļas - auto rezerves detaļu kategorijas