+371 268 10330
LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

FORD - detaļas

FORD - detaļas

Varbūt nemelosim teikdami, ka Ford daļas aizņem lielāko daļu no mūsu noliktavām. ,,Signedā’’ Ford daļas ir pieejamas pat 85 dažādām Ford automašīnām. Pārlūkojot ,,Signeda.lv’’ vietni, jūs atradīsiet deaļas gan ,,Ford Escape’’, gan ,,Ford Expedition’’ vai pat ,,Ford Mustang’’.

Klāsts tiešām bagātīgs: jūs atradīsiet gan bamperus, rāmjus, stiprinājumus, tvertnes, gan arī difuzorus vai plastmasas stiprinājumus. Preces tiek atlasītas atbilstoši Jūsu vajadzībām, taču var gadīties, ka kāda prece nebūs mūsu noliktavās.Bet tā nav problēma - sazinieties ar mūsu menedžeri izmantojot lodziņu (labajā pusē) apakšā "Palīdzība tiešsaistē!"

Menedžeris izveidos īpašu pasūtījumu un pasūtīs tieši no mūsu piegādātājiem. Ir svarīgi zināt divas lietas:

  1. Detaļa, pasūtīta saskaņā ar īpašu pasūtījumu, līdz mūsu noliktavai var ceļot 2-3 mēnešus.
  1. Avanss ir obligāts.

Izvēloties automašīnas modeli ir vērts zināt, ka fotoattēlā parasti tiek attēlots konkrēta modeļa sedans, taču parasti detaļas pie mums ir arī universālam vai hečbekam.  

Tāpat pievērsiet uzmanību skaitļiem, kas norādīti pie Jūsu izvēlētā automašīnas modeļa nosaukuma. Piemēram, pie modeļa var būt norādīti   skaitļi  - 07.96, kas nozīmē mēnesi (07 - jūlija mēnesis) un gada (1996. gads) saīsinājumu (mm.yy), kas norāda, kad automašīna tika izgatavota.Ford daļas un automašīnas ir uzņēmuma ,,Ford’’, kas atrodas Ziemeļamerikā nopelns. Uzņēmumu 1903. gadā dibināja Henrijs Fords (Henry Ford)   - pat pirms 114 gadiem. Šajos gados kompānija patiešām ir panākusi daudz: pašlaik Ford pēc lieluma un ražošanas apjoma ir ierindojies 4. vietā pasaulē. Eiropā Ford daļas ieņem 2. vietu tirgū, savukārt ASV tas ir trešais.

Ford kompānijai ir uzticīgs fanu klubs, kas vienreiz sēdējis Fordā, to ir grūti "iesēdināt" citur. Kas viņus tik aizrauj? Kvalitāte, amerikāņu komforts, salīdzinoši lētas rezerves daļas, ekskluzīvs dizains - ražotie auto ir nopelnījuši savu vārdu. Tāpat apbrīno modernas, jaunas tehnoloģiskās īpašības, kas atvieglo braukšanu un automašīnu daudzpusība: daudzi no tiem ir piemēroti gan biznesam, gan izklaidei.