+371 268 10330
LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

HONDA - detaļas

HONDA - detaļas

Honda daļas mūsu noliktavā aizņem pietiekami daudz  - varat atrast  Honda rezerves daļas pat 57 dažādiem modeļiem. Mēs esam sagatavojuši un atlasījuši Jums ,,Honda Civic’’ bamperus, sliekšņus, arkas, priekšējos, aizmugurējos lukturus un citas detaļas. Ja Jums ir ,,Honda Jazz’’, arī neatstāsim tukšā: sortimentā atrodami gan nepieciešamie spārni, gan motora pārsegi, kā arī dažādi radiatori, difuzori, plastmasas stiprinājumi.

Ir daudz un dažādas detaļas, Jums vienkārši ir jāatrod piemērotā.  Šo jautājumu un neskaidrību gadījumā, sazinieties ar mūsu menedžeri izmantojot lodziņu labajā pusē (zemāk) "Tiešsaistes palīdzība!":

  1. Ja nevarat atrast savu automašīnu un / vai nepieciešamās detaļas.
  2. Ja mūsu sortimentā nav nepieciešamās detaļas. Šo problēmu var atrisināt - menedžeris pasūtīs detaļu tieši no piegādātājiem, tas ir "Īpašā pasūtījuma" pakalpojums. Ir svarīgi zināt divas lietas:
  • Detaļa, pasūtīta saskaņā ar īpašu pasūtījumu, līdz mūsu noliktavai var ceļot 2-3 mēnešus.
  • Avanss ir obligāts.


Izvēloties automašīnas modeli ir vērts zināt, ka fotoattēlā parasti tiek attēlots konkrēta modeļa sedans, taču parasti detaļas pie mums ir arī universālam vai hečbekam. Protams, šis noteikums neattiecas uz apvidus automašīnām.

Tāpat pievērsiet uzmanību skaitļiem, kas norādīti pie Jūsu izvēlētā automašīnas modeļa nosaukuma. Piemēram, pie modeļa var būt norādīti   skaitļi  - 07.96, kas nozīmē mēnesi (07 - jūlija mēnesis) un gada (1996. gads) saīsinājumu (mm.yy), kas norāda, kad automašīna tika izgatavota.

,,Honda Motor’’, Japānas uzņēmums, kuru 1946. gadā nodibināja Soichiro Hondos (Soichiro Honda) un Takeo Fujisavos (Takeo Fujisawa). Nosaukuma izcelsme ir skaidra - tas ir viens no dibinātājiem. Honda daļas, automašīnas nav vienīgie šī uzņēmuma izgatavotie transportlīdzekļi. Honda ražo arī motociklus, elektriskās iekārtas un pat lidmašīnas vai kuģu dzinējus.

Uzņēmums dominē vairākos aspektos. 2006. gadā ,,Honda’’ bija pasaulē pirmais automobiļu ražotājs, kas paziņoja par nepieciešamību samazināt oglekļa emisiju. Rūpējoties par vides labklājību uzņēmums neaizmirst arī par jauninājumiem: Honda ievieš automašīnās jaunākās, vismodernākās Japānā izstrādātās tehnoloģijas. Honda daļas un automašīnas strauji uzlabojas, mainās ne tikai automašīnas dizains, bet arī tehniskie parametrui.

Ir svarīgi pieminēt, ka Honda - pirmais automobiļu ražotājs Japānā, kas 1986. gadā izlaida luksusa automašīnas ar zīmolu ,,Acura’’. No tā paša gada uzņēmums piedalījās arī mākslīgā intelekta, robotikas pētījumos un 2000. gadā. izlaida ,,Asimo’’ robotu.

Tādējādi, Honda daļas, automašīnas vairākas reizes ir  ieguvušas apbalvojumus par kvalitāti un tika novērtētas ar visaugstāko balli  starp  visām automobiļu rūpnīcām ASV tirgū.