LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Logu TĪrĪŠanas LĪdzeklis detaļas

Preces: 7
Array

Mēs esam UAB Signeda - uzņēmums, kas pārdod augstas kvalitātes oriģinālās un neoriģinālās auto rezerves daļas jau vairāk nekā 29 gadus. Darbojamies vairāk nekā 14 Eiropas un Āzijas valstīs. Mūsu uzņēmumā šobrīd strādā vairāk nekā 150 darbinieku. Daudzu gadu pieredze, mūsdienīgs fizisko vietu un tiešsaistes tirdzniecības tīkls un tiešais daļu imports no piegādātājiem ļauj mūsu klientiem iegādāties kvalitatīvus produktus par ļoti pievilcīgu cenu!

Veicam autodetaļu vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. Mūsu klāstā jūs atradīsiet preces no ražotājiem, kuri ir uzkrājuši daudzu gadu pieredzi un klientu uzticību. Signedas pircējiem tiek piedāvāts arī sertificēts remonts un rezerves daļas automašīnām.

 

Uzņēmuma vīzija, misija un vērtības

Esam ambiciozs autodetaļu pārdošanas līderis Baltijas valstīs. Plānojam strauji paplašināties arī citos tirgos. Mēs tiecamies uz saviem mērķiem, balstoties uz komandas darba un vispusīgas sadarbības principiem. Kā vispusīgi līderi, novērtējam arī biznesa inovāciju nozīmi. Ne tikai pielietojam pārbaudītu labo praksi savā biznesā, bet arī uzsākam unikālus projektus un izmaiņas preču pārdošanas, piegādes un uzglabāšanas jomās.


Tāpat neaizmirstam nodrošināt kvalitatīvu preču un pakalpojumu sniegšanu klientiem. Pastāvīgi strādājam un pilnveidojamies, lai jūsu iepirkšanās pieredze pie mums radītu tikai labākās emocijas un atsauksmes. Mēs augstu vērtējam dzīvu saikni, komunikāciju ar klientu un cenšamies pastāvīgi reaģēt uz jūsu vajadzībām. Tāpēc, ja esat pārliecināts, ka mūsu piedāvāto autodetaļu vai preci varat iegādāties lētāk, sazinieties ar mūsu komandas speciālistiem! Analizējam katra klienta piedāvājumus un vēlmes un piedāvājam elastīgākos cenas un kvalitātes risinājumus, kas ir piemēroti ikvienam.


Auto rezerves daļas tiešsaistē

Šobrīd mūsu tiešsaistes autodetaļu veikalā piedāvājam klientiem vairāk nekā 300 000 automašīnu daļu un kopšanas līdzekļu sortimentu. Pastāvīgi pārskatām un paplašinām savu produktu klāstu. Mūsu mērķis ir, lai klients, kurš apmeklē mūsu veikalu, iegādātos visas viņam interesējošās auto preces un nepieciešamās auto daļas vienuviet.


Pilnībā saprotam, ka, izvēloties auto daļas internetā, klientam ir ļoti svarīgi divi aspekti: interneta veikala meklēšanas sistēmas ērtība un iespēja noskaidrot, vai izvēlētā daļa ir saderīga ar viņa automašīnas modeli. Steidzamies jūs nomierināt: mūsu auto rezerves daļu interneta veikals lieliski atbilst šiem kritērijiem. Pateicoties modernajai Signeda autodetaļu meklēšanas sistēmai, ar dažiem pogu klikšķiem varat izvēlēties visus Jūs interesējošos un Jūsu automašīnai piemērotos produktus.


Tiešie pasūtījumi no piegādātāja

Ja vēlaties pasūtīt vajadzīgo detaļu tiešsaistē tieši no piegādātāja, varam jums piedāvāt arī šo pakalpojumu. Signedas pieredzējušā klientu apkalpošanas menedžeru komanda palīdzēs to izdarīt. Savas jomas profesionāļi laipni konsultē un sniedz profesionālas konsultācijas visa pirkuma procesa laikā.


Esam izveidojuši spēcīgas biznesa attiecības ar mūsu piegādātājiem un partneriem. Ar viņu palīdzību mēs izveidojām ārkārtīgi ātru un efektīvu biznesa loģistikas sistēmu. Līdz ar to pasūtītās jaunās detaļas varēsiet ērti saņemt norādītajā adresē visā Lietuvā, ES un lielākajā daļā NVS valstu. Mūsu klienti ir apmierināti arī ar piegādes ātrumu. Ja izvēlaties pasūtītās preces izņemt kādā no fiziskajiem Signeda veikaliem Lietuvā, to varat izdarīt nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma veikšanas.


Plašs autodetaļu klāsts

Plašu autodetaļu izvēli, to kvalitatīvu uzglabāšanu un ātru piegādi nodrošina mūsu nevainojami funkcionējoša darbinieku komanda. Veiksmīgu preču izplatīšanu veicina arī mūsu viens no lielākajiem un modernākajiem lielgabarīta autodetaļu loģistikas centriem Baltijas valstīs. Pateicoties pienācīgi izpētītai noliktavu infrastruktūrai, kas ir ārkārtīgi svarīga mūsu darbībai, Signeda šobrīd ir pozicionēta kā viens no lielākajiem piegādātājiem autodetaļu tirgū Austrumeiropas valstīs.


Lielāko daļu mūsu produktu klāsta veido amerikāņu, vācu, japāņu, korejiešu, itāļu, franču automobiļu daļas. Ievērojamu daļu no tām veido virsbūves daļas, radiatori un dažādi transportlīdzekļu lukturi. Mūsu klāstā atradīsiet arī dažādus autoķīmijas produktus un auto aksesuārus.


Šobrīd Signeda veiksmīgi sadarbojas ar vairāk nekā 50 autodetaļu ražotājiem. No tiem pircējiem vislabāk zināmi TYC, Hella, Depo, Valeo, Mahle Behr, Magneti Marelli, Koyorad detaļu ražotāji. Lai gan jau darbojamies un esam atvēruši  pārstāvniecības vairāk nekā 14 dažādos Eiropas un Āzijas valstu tirgos (Baltijas valstīs, Polijā, Nīderlandē, Īrijā, Itālijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Moldovā, Ukrainā un citos), esam atvērti jaunām sadarbības iespējām!


Fiziskie veikali visā Lietuvā

Lai gan  auto rezerves daļu  pasūtīšana tiešaistē ir ērta preču pasūtīšanas iespēja, mūsu klienti priecājas, jo  viņiem ir absolūta izvēles brīvība. Ja nepieciešams, jebkurā laikā varat apmeklēt fizisku Signeda veikalu, kuru atradīsiet daudzās Lietuvas pilsētās. Viļņa, Kauņa, Klaipēda, Šauļi, Panevēža, Marijampole, Alīta, Tauraģe. Visās šajās pilsētās esošajos Signedas veikalos Jūs apkalpos savu darbu labi pārzinoši Signedas speciālisti. Pateicoties savām zināšanām un modernajai meklēšanas sistēmai viņi ne tikai sniegs profesionālus padomus, bet arī palīdzēs izvēlēties (vai pasūtīt) kvalitatīvas daļas Jūsu automašīnai. Pasūtīto preču piegāde fiziskajos Signeda veikalos (neatkarīgi no pirkuma summas) ir bez maksas.


Tāpat der zināt, ka attīstām Signeda fizisko autodetaļu veikalu tīklu ne tikai Lietuvā, bet arī ārvalstīs. Šobrīd mums ir fiziski veikali Latvijā, Holandē, Polijā, Ukrainā un Moldovā. Veikalu kontaktinformācija atrodama mājaslapā.


Sazināsimies ar jums ērtā veidā

Ar Signeda autodetaļu veikala speciālistiem ērti varat  sazināties Signedas mājaslapā. Varat sazināties ar viņiem, izmantojot Signedas tiešsaistes  tērzēšanas lodziņu. Tur jūs varat sākt tiešsaistes tērzēšanu un iegūt informāciju no mūsu vadības komandas. Sazināties ar Signedas pārstāvjiem var arī zvanot pa tālr. Nr. +37068564002.


Lai iegūtu informāciju par vispārīgiem jautājumiem, jebkurā laikā varat izmantot arī mūsu vietnes sadaļu Biežāk uzdotie jautājumi (B.U.J.). Ja neatrodat atbildi, iesakām sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem. Viņi ne tikai sniegs nepieciešamo informāciju par autodetaļu iegādi un piegādi, bet arī varēs sniegt profesionālus padomus un palīdzēt izvēlēties vēlamo preci.