+371 268 10330
LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

MERCEDES - detaļas

MERCEDES - detaļas

Mercedes daļas ,,Signedas’’ noliktavās patiešām aizņem lielu sortimenta daļu : pie mums ir pieejami pat 68 dažādi Mercedes modeļi.  Nepieciešamo daļu atradīs gan ,,Mercedes Atego’’- kravas automašīnas vadītājs gan ,,Mercedes Benz C-KL W204’’ vieglās automašīnas vadītājs.

Izvēloties automašīnas modeli ir vērts zināt, ka fotoattēlā parasti tiek attēlots konkrēta modeļa sedans, taču parasti detaļas pie mums ir arī universālam vai hečbekam.

Klāsts tiešām bagātīgs: jūs atradīsiet gan bamperus, rāmjus, stiprinātājus, tvertnes, gan difuzorus vai plastmasas stiprinājumus. Preces tiek atlasītas atbilstoši Jūsu vajadzībām, taču var gadīties, ka mums noliktavā nav kāda Jums nepieciešamā detaļa. Bet tā nav problēma -  sazinieties ar menedžeri izmantojot lodziņu (labajā pusē) ,,Tiešsaistes palīdzība!’’. Menedžeris izveidos īpašu pasūtījumu un pasūtīs tieši no mūsu piegādātājiem. Ir svarīgi zināt divas lietas:

  1. Detaļa, pasūtīta saskaņā ar īpašu pasūtījumu, līdz mūsu noliktavai var ceļot 2-3 mēnešus.
  2. Avanss ir obligāts.

Tāpat pievērsiet uzmanību skaitļiem, kas norādīti pie Jūsu izvēlētā automašīnas modeļa nosaukuma. Piemēram, pie modeļa var būt norādīti   skaitļi  - 07.96, kas nozīmē mēnesi (07 - jūlija mēnesis) un gada (1996. gads) saīsinājumu (mm.yy), kas norāda, kad automašīna tika izgatavota.Pirmā Mercedes kompānijas "izcelsme" radās tad, kad Karls Benzs (Karl Benz) 1886. gadā izveidoja pirmo benzīna automašīnu. Pagāja diezgan daudz laika, pirms K. Benzs nolēma dibināt kompāniju: Mercedes-Benz 1926. gadā dibināja Karls Benzs un Gotliebs Daimlers (Gottlieb Daimler). Uzņēmums galvenokārt specializējas luksusa vieglo automašīnu, autobusu, kravas automobiļu ražošanā.

Mercedes daļas un automašīnu līnija tiek bieži atjaunināta - dizaina risinājumi tiek nomainīti. Inženieri neapstājas, meklējot jaunas idejas, tad automašīnas vienmēr izceļas ar tehnoloģiju inovācijām un tuvojas estētiskajai pilnībai. Piemēram, Mercedes 2005. gadā  ir izlaidusi jaunu modeļu līniju, kas izcēlās ar dažādām klasēm: B, S, R, M.

Vācu kvalitāte un uzticamība - galvenie kritēriji, kuriem pircēji pievērš uzmanību. Mercedes daļas, automašīnas ir atpazīstamas no tālienes. Ne velti kompānijas devīze ir "Labākais vai nekas" („The best or nothing“).