+371 268 10330
LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

OPEL - detaļas

OPEL - detaļas

Opel daļas mūsu noliktavā ir piemērotas  pat 48 dažādiem Opel modeļiem. Mums ir gan ,,Opel Astra’’ bamperi, spārni vai pat moldingi un arī ,,Opel Insignia’’ dzesēšanas radiatori, interkūleri un citas detaļas.

Izvēloties automašīnas modeli ir vērts zināt, ka fotoattēlā parasti tiek attēlots konkrēta modeļa sedans, taču parasti detaļas pie mums ir arī universālam vai hečbekam.

Var arī gadīties, ka kāda nepieciešamā detaļa nav mūsu noliktavā, bet tā nav problēma -  sazinieties ar mūsu menedžeri izmantojot lodziņu zemāk (labajā pusē) ,,Tiešsaistes palīdzība!’’. Menedžeris izveidos īpašu pasūtījumu un pasūtīs tieši no mūsu piegādātājiem. Ir svarīgi zināt divas lietas:

  1. Detaļa, pasūtīta saskaņā ar īpašu pasūtījumu, līdz mūsu noliktavai var ceļot 2-3 mēnešus.
  2. Avanss ir obligāts.

Tāpat pievērsiet uzmanību skaitļiem, kas norādīti pie Jūsu izvēlētā automašīnas modeļa nosaukuma. Piemēram, pie modeļa var būt norādīti   skaitļi  - 07.96, kas nozīmē mēnesi (07 - jūlija mēnesis) un gada (1996. gads) saīsinājumu (mm.yy), kas norāda, kad automašīna tika izgatavota.Opel daļas, automašīnas tiek ražotas Opel vācu kompānijā, kas pieder ,,General Motors’’ koncernam. Opel kompāniju 1862. gadā dibināja Adams Opels (Adam Opel). Jūs būsiet pārsteigti, taču pirmais Opel ražotais transportlīdzeklis bija velosipēds (1886. gads). Pirmā automašīna tirgū parādījās 1899. gadā.

Zibens veida simbols aplī -  Opel zīmola pazīme, kas pašreizējam pircējam liecina par pieņemamu cenu, praktisku, funkcionālu, tirgū iecienītu automašīnu. Opel daļas, automašīnas patiešām ir funkcionālas: piemērotas pilsētas braucieniem, brīvdienām vai pat biznesam.

Opel zīmols ir pazīstams Eiropā, dažās Ziemeļāfrikas un Dienvidāfrikas valstīs, Vidējos Austrumos, kā arī Čīlē un Singapūrā. Opel  daļas, automašīnas tika pārdotas arī citās valstīs, pat kontinentos. Piemēram, ,,Vauxhall’’ - Apvienotajā Karalistē,,,Chevrolet’’ - Latīņamerikā,,,Holden’’ - Austrālijā un Jaunzēlandē," ,,Saturn’’ ASV un Kanādā, bet Opel Insignia, Buick Regal, Astra, Mokka un citi modeļi, ko pārdod Ķīnā.