+371 268 10330
LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

TOYOTA - detaļas

TOYOTA - detaļas

Mūsu noliktavās atrodamas daļas 111 Toyota modeļiem. Rezerves daļas Toyota ir visvairāk: e.veikalā atradīsit spārnus, bamperus, restes, moldingus, aizmugurējos un priekšējos miglas lukturus, logu slotiņas un citas nepieciešamās detaļas automašīnām ,,Toyota Prius’’ vai ,,Toyota Corolla’’ .

Var arī gadīties, ka kāda nepieciešamā detaļa nav mūsu noliktavā, bet tā nav problēma -  sazinieties ar mūsu menedžeri izmantojot lodziņu zemāk (labajā pusē) ,,Tiešsaistes palīdzība!’’. Menedžeris izveidos īpašu pasūtījumu un pasūtīs tieši no mūsu piegādātājiem. Ir svarīgi zināt divas lietas:

  1. Detaļa, pasūtīta saskaņā ar īpašu pasūtījumu, līdz mūsu noliktavai var ceļot 2-3 mēnešus.
  2. Avanss ir obligāts.


Izvēloties automašīnas modeli ir vērts zināt, ka fotoattēlā parasti tiek attēlots konkrēta modeļa sedans, taču parasti detaļas pie mums ir arī universālam vai hečbekam.

Tāpat pievērsiet uzmanību skaitļiem, kas norādīti pie Jūsu izvēlētā automašīnas modeļa nosaukuma. Piemēram, pie modeļa var būt norādīti   skaitļi  - 07.96, kas nozīmē mēnesi (07 - jūlija mēnesis) un gada (1996. gads) saīsinājumu (mm.yy), kas norāda, kad automašīna tika izgatavota.

Toyota daļas, automašīnas - japāņu kompānijas ,,Toyota’’, kas dibināta 1937. gadā, nopelni. Uzņēmums tiek uzskatīts par lielāko automobiļu ražotāju pasaulē. Toyota automašīnas ir vispopulārākās Japānas ražotāju piedāvātās automašīnas. ,,Toyota Corporation’’ nodarbina 70 tūkst. darbinieku visā pasaulē, bet montāžas rūpnīcu  ir vairāk nekā 60 - šie skaitļi ir reāli.

Toyota daļas izceļas ar augstu kvalitāti, uzticamību, bet ar ko šī kompānija atšķiras no citiem automobiļu ražotājiem? Toyotai ir ko piedāvāt: viena no unikālajām  ,,Toyota’’ tehnoloģijām ir  hibrīda piedziņas sistēma - ,,Hybrid Synergy Drive’’. Ir vērts pieminēt ,,Toyota Prius’’ modeli. Šī automašīna ir hibrīdtehnoloģijas sācējs - efektīvs un videi draudzīgs brauciens. Toyota kompānijas inženieri dara visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz vidi: rūpējoties ne tikai par videi nekaitīgāku automobiļu ekspluatēšanu, bet arī to projektēšanu, ražošanu un loģistiku. Tāpēc šim uzņēmumam drošības standarti ir prioritāte.

Jāsaka, ka gandrīz simts gadu ilga savstarpēja simpātija starp ražotājiem un pircējiem nodrošina šī uzņēmuma izdzīvošanu.