LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Pat 76 Volkswagen modeļu detaļas ir pieejamas ,,Signedas’’ noliktavās. Volkswagen daļas tiešām ir plašā klāstā, tad nepieciešamās daļas atradīs gan ,,Volkswagen Golf’’, gan ,,Volkswagen Sharan’’ vai ,,Volkswagen Transporter’’ vadītāji.

Mūsu piedāvājamās Volkswagen daļas un to sortiments patiešām ir plašs. Noliktavās ir šādas detaļas: rāmji, stiprinājumi, bamperi, dzesēšanas, salona radiatori, difuzori, spoguļi un citas rezerves daļas, kas Jums nepieciešamas.

Izvēloties automašīnas modeli ir vērts zināt, ka fotoattēlā parasti tiek attēlots konkrēta modeļa sedans, taču parasti detaļas pie mums ir arī universālam vai hečbekam.  

Ja Jūs nevarat atrast savu automobiļa modeli, vai arī neesat pārliecināts, ka meklējamā detaļa patiešām ir piemērota  Jūsu automašīnai - sazinieties ar mūsu menedžeri, izmantojot lodziņu (labajā pusē) zemāk, "Tiešsaistes palīdzība". Menedžeris izveidos īpašu pasūtījumu un pasūtīs tieši no mūsu piegādātājiem. Ir svarīgi zināt divas lietas:

  1. Detaļa, pasūtīta saskaņā ar īpašu pasūtījumu, līdz mūsu noliktavai var ceļot 2-3 mēnešus.
  2. Avanss ir obligāts.

Tāpat pievērsiet uzmanību skaitļiem, kas norādīti pie Jūsu izvēlētā automašīnas modeļa nosaukuma. Piemēram, pie modeļa var būt norādīti   skaitļi  - 07.96, kas nozīmē mēnesi (07 - jūlija mēnesis) un gada (1996. gads) saīsinājumu (mm.yy), kas norāda, kad automašīna tika izgatavota.

Izvēlieties modeļu grupu

Vai izvēlieties no pilnā modeļu saraksta

Volkswagen detaļas - auto rezerves detaļu kategorijas