+371 268 10330
LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

VOLKSWAGEN - detaļas

VOLKSWAGEN - detaļas

Pat 76 Volkswagen modeļu detaļas ir pieejamas ,,Signedas’’ noliktavās. Volkswagen daļas tiešām ir plašā klāstā, tad nepieciešamās daļas atradīs gan ,,Volkswagen Golf’’, gan ,,Volkswagen Sharan’’ vai ,,Volkswagen Transporter’’ vadītāji.

Mūsu piedāvājamās Volkswagen daļas un to sortiments patiešām ir plašs. Noliktavās ir šādas detaļas: rāmji, stiprinājumi, bamperi, dzesēšanas, salona radiatori, difuzori, spoguļi un citas rezerves daļas, kas Jums nepieciešamas.

Izvēloties automašīnas modeli ir vērts zināt, ka fotoattēlā parasti tiek attēlots konkrēta modeļa sedans, taču parasti detaļas pie mums ir arī universālam vai hečbekam.  

Ja Jūs nevarat atrast savu automobiļa modeli, vai arī neesat pārliecināts, ka meklējamā detaļa patiešām ir piemērota  Jūsu automašīnai - sazinieties ar mūsu menedžeri, izmantojot lodziņu (labajā pusē) zemāk, "Tiešsaistes palīdzība". Menedžeris izveidos īpašu pasūtījumu un pasūtīs tieši no mūsu piegādātājiem. Ir svarīgi zināt divas lietas:

  1. Detaļa, pasūtīta saskaņā ar īpašu pasūtījumu, līdz mūsu noliktavai var ceļot 2-3 mēnešus.
  2. Avanss ir obligāts.

Tāpat pievērsiet uzmanību skaitļiem, kas norādīti pie Jūsu izvēlētā automašīnas modeļa nosaukuma. Piemēram, pie modeļa var būt norādīti   skaitļi  - 07.96, kas nozīmē mēnesi (07 - jūlija mēnesis) un gada (1996. gads) saīsinājumu (mm.yy), kas norāda, kad automašīna tika izgatavota.Volkswagen (,,VW" saīsinājums) uzņēmums tika dibināts 1937. gadā Volfsburgā (Wolfsburg’’), Vācijā. Tagad ,,Volkswagen’’ ir viens no pasaules vadošajiem automobiļu ražotājiem. Uzņēmumam ir pat 15 rūpnīcas visā pasaulē, uzņēmumi ir izplatīti  gan Eiropā (45 uzņēmumi) gan Āzijā, Amerikā un pat Āfrikā  (šajos trijos kontinentos ir  7. Volkswagen uzņēmumi).

Taisnība, Volkswagen daļas un automašīnas nav vienīgie, ko ražo šie uzņēmumi. Milzīgā Volkswagen korporācija ietver septiņus preces zīmolus: ,,Audi’’,  ,,Volkswagen’’,  ,,Skoda’’,  ,,Seat’’,  ,,Bugatti’’,  ,,Bentley’’, ,,Lamborghini’’.

Uzņēmums ražo vieglās, pasažieru automašīnas, kravas automašīnas un furgonus. Volkswagen daļas un pašas automašīnas ir vienas no visvairāk pieprasītajām automašīnām. Entuziasti uzticas  šim zīmolam un tā piedāvātajai  kvalitātei, uzticamībai un daudzu gadu izturībai, un protams, vācu praktiskumam, ērtībai un salīdzinoši labai cenai.

Tas ir uzņēmums, kuram nav nepieciešams sauklis - reklāmās bieži vien saukli aizstāj nosaukums ,,Volkswagen". Ražotājiem vairs nav ko teikt, Volkswagen -  korporācija, kas ir nopelnījusi savu vietu.