LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

DODGE RAM. KĀ BEZCEĻU KARALIS VAR KĻŪT VĒL IESPAIDĪGĀKS?

Signeda, Dodge RAM, autodalys, autodalys internetu, automobilių dalys, originalios dalys, Dodge RAM dalys

Ne nejauši Dodge RAM modelis ir kļuvis par sinonīmu pikapiem – ar šo bezceļu karali brauc mežos, būvlaukumos, fermās, kalnos un citos sarežģīti priebraucamās vietās. Citiem vārdiem sakot, mežsaimnieki, mednieki, zemnieki, zvejnieki, kalnu iedzīvotāji, rūdīti dabas mīļotāji vai pat karavīri nevar iedomāties savu dzīvi bez šī pikapa.

Starp citu, šī automašīna var lepoties ne tikai ar lielisku caurgājību, bet arī ar uzticamību, velkot smagas kravas. Šo pikapu bieži izmanto fermās vai ostās, kur jāvelk kuģi, konteineri vai citas lielas kravas.

Tiesa, mūsu klients plānoja saremontēt un pārdot šo pikapu jau pirms tā iegādes izsolē. Viņaprāt, RAM modelis ir lielisks ieguldījums, no kura atdevi palīdzēja saņemt  gudra virsbūves daļu izvēle. Šodien jums pastāstīsim, kādus lēmumus mūsu klients pieņēma, lai šīs Dodge RAM vēl vairāk izceltos starp citiem.

 

Automašīnas specifikācijas:

Modelis: Dodge RAM 1500

Gads: 2019

Ātrumkārba: automātiskā

Dzinējs: 5.7L V8 Hemi

 

 

Dodge RAM ir vēl iespaidīgāks bezceļu karalis

Klients, kurš iegādājās pikapu, nolēma improvizēt. Viņš apvienoja alternatīvu ražotāju daļas ar oriģinālajām, izvēlējās dažus akcentus un tādējādi radīja pikapa raksturīgu eksterjeru. Jāatzīst, ka eksperiments bija ļoti veiksmīgs:

Signeda, Dodge RAM, autodalys, autodalys internetu, automobilių dalys, originalios dalys, Dodge RAM dalys

Acīmredzot tie, kas atstāj vislielāko iespaidu, ir:

  • Priekšējie LED lukturi

  • Loki uz spārniem

  • Sliekšņi

Jau minējām, ka klients nolēma izmantot ne tikai alternatīvo ražotāju, bet arī oriģinālās RAM daļas. Piemēram, šī pikapa remonta laikā tika izvēlētas oriģinālās durvis, sānu paneļi, akumulatora kaste. Kā vienmēr, pilnu produktu sarakstu var atrast raksta apakšā.

Tāpēc atkal pārliecinājāmies, ka dažkārt vienkāršākie lēmumi noved pie panākumiem. Varbūt jums ir jautājumi? Mūsu menedžeri ir gatavi uz tiem atbildēt.


MAŠĪNU MODEĻU SARAKSTS:


Auto rezerves detaļu kategorijas


Motora pārsegs

PDG20065A

R1500, bez gaisa ieplūdes caurumiem, Alumīnija

OEM kodi: 68276294AB |

Aizmugurējais bampers

PDG40144BA

R1500, ar 2 atveri trokšņa slāpētāja izplūdes caurulei, ar 6 atverēm parkošanās sensoriem, krāsot

Grils

PDG07119GAK

ar melnām svītrām, ar melnu rāmi, Spīdīgs, melns

OEM kodi: 68404965AC |

Citi raksti

ĀTRĀKA PIEGĀDE - ORIĢINĀLĀS AMERIKĀŅU AUTO REZERVES DAĻAS 2-4 NEDĒĻU LAIKĀ
Apnicis gaidīt? Jūsu amerikāņu auto remonts var noritēt raitāk – no šī brīža oriģinālās daļas piegādāsim daudz ātrāk nekā līdz &scaro..
DODGE CHARGER SRT WIDEBODY. LAUŽAM STEREOTIPUS
Ir pienācis laiks lauzt stereotipus par Dodge Charger automašīnu. Stereotipus atspēkojām kopā ar klientu, kurš jau pusgadu brauc ar ..