Itāļu auto rezerves daļas

Itāļu auto rezerves daļas ,,Signedas’’ noliktavās aiznem diezgan lielu daļu. Pie mums itāļu auto daļas ietver šādus zīmolus: ,,Alfa romeo’’, ,,Fiat’’, ,,Lancia’’. Itāļu automašīnām ir izcils dizains, ražotāji visbiežāk  koncentrējas uz mazām pilsētas automašīnām, taču arī sporta automašīnu ražošana notiek ļoti strauji.

Ja nevarat atrast Jums nepieciešamo detaļu, vispirms izvēlieties  kategoriju ,,Itāļu auto rezerves daļas’’, pēc tam izvēlieties marku un tad modeli.

Ja Jums rodas neskaidrības mūsu mājas lapā, meklējot  kādu  nepieciešamo detaļu, sazinieties ar mūsu menedžeri, izmantojot lodziņu labajā pusē (apakšā) "Tiešsaistes palīdzība".

Itāļu auto daļas, kā jau tika minēts, aizņem ievērojamu daļu no mūsu produktu klāsta: jūs atradīsiet gan ,,Fiat 500’’, akumulatoru, gan ,,Lancia Lybra’’ priekšējos lukturus. Gadās, ka dažas reti pērkamas detaļas nav mūsu noliktavā, bet tā ir viegli atrisināma problēma. ,,Signeda’’ piedāvā Jums iegādāties nepieciešamās automašīnas daļas no ārvalstu piegādātājiem, izmantojot pakalpojumu "Īpašais pasūtījums". Ir svarīgi zināt divas lietas:

  1. Detaļa, pasūtīta saskaņā ar īpašo pasūtījumu, līdz mūsu noliktavai var ceļot 2-3 mēnešus.
  1. Avanss ir obligāts

Kā tas viss sākās? Itālijas autobūves nozare sākās 1880. gados. Stefaninis Martina (Stefanini-Martina) tiek uzskatīts par pirmo ražotāju. 1888 gadā Džiovanis Batista Keirano (Giovanni Battista Ceirano) sāka ražot ,,Walleyes" velosipēdus un nedaudz vēlāk, nodibinājis "Ceirano GB & C" kopā ar brāļiem (Matteo un Ernesto) konstruēja pirmo automašīnu. Diemžēl, uzņēmums saskārās ar finansiālām problēmām, un bija jāvēršas pie vietējā uzņēmēja Džovanni Agneli(Giovanni Agnellio), kurš iegādājās Stefanini rūpnīcu, patentus un nodibināja ,,Fiat SpA’’. Drīz vien tika izgatavots pirmais ,,Fiat’’- Fiat 4 HP, kas spēja attīstīt ātrumu 35 km / h.

1990 gadā Itālijas automobiļu detaļas un rūpniecība bija trešajā vietā Eiropā un piektajā vietā pasaulē - tā bija vislabākais sasniegums un vērtējums.

Tagad Itālijā automašīnu rūpniecība ir viena no svarīgākajām. Kāpēc? Šodien dominē mazāku pilsētas automobiļu tirgus, un ,,Fiat Group’’ vēl  2001. gadā saražoja aptuveni 90% no transportlīdzekļiem Itālijā. Protams, masveida ražošana tagad pieder arī ,,Alfa Romeo’’, ,,Lancia’’, pat ,,Ferrari’’,  kā arī ,,Maserati’’ kompānijām.

Itālija pat ir ieguvusi balvas: "Eiropas gada automašīna" - balva, kas  ,,Fiat’’ ražotājiem piešķirta vairākas reizes. Šī kompānija ir  saņēmusi arī balvu "Pasaules gada automašīna".