Korejas auto rezerves daļas

Korejas auto daļas - ,,Daewoo’’, ,,Hyundai’’, ,, Kia’’  daļas, kas atrodamas mūsu noliktavās. Dienvidkorejas autorūpniecība ir: sestā lielākā un piektā automašīnu eksporta apjomā. Dienvidkorejas automobiļu rūpniecība pašlaik ir viena no vismodernākajām pasaulē, kas demonstrē ne tikai dizaina un tehnoloģiju, bet arī nākotnes iespējas.

Ja nevarat atrast Jums vajadzīgo detaļu, vispirms izvēlieties kategoriju "Korejas auto rezerves daļas", pēc tam izvēlieties marku  un tad modeli.

Tomēr, ja rodas neskaidrības un nezināt, kā atrast nepieciešamo daļu, sazinieties ar mūsu menedžeri, izmantojot  lodziņu labajā pusē (apakšā)  "Tiešsaistes palīdzība!"

"Signedā" diezgan plašu  sortimentu sastāda ,,Daewoo’’, ,,Hyundai’’ un ,,Kia’’ Korejas auto dalas, tādēļ atrast kādu konkrētu daļu nav grūti. Tomēr, ja kāda detaļa  nav mūsu noliktavās - izmantojiet pakalpojumu "Īpašais pasūtījums". Tā -  ir iespēja pasūtīt detaļu, kas nav Latvijas tirgū vai mūsu noliktavās.

Ir svarīgi zināt divas lietas:

  1. Detaļa, pasūtīta saskaņā ar īpašo pasūtījumu, līdz mūsu noliktavai var ceļot 2-3 mēnešus.
  1. Avanss ir obligāts.

Bet kā tas viss sākās? Dienvidkorejas automobiļu rūpniecības vēsture sākās 1955. gadā, kad korejiešu uzņēmējs Choi Mu-seong un viņa divi brāļi izstrādāja un lokalizēja  ASV armijas džipa dzinēju. No metāla loksnēm un dažām jau esošām džipu daļām radīja pirmo automašīnu, ko nosauca par "Sibal".. Tulkojumā tas nozīmē jaunu sākumu.

1962.gadā Korejas valdība nolēma, ka  ir nepieciešams attīstīt  automobiļu rūpniecību, paziņoja par "Automobiļu rūpniecības veicināšanas politiku" un izsludināja "Automobiļu rūpniecības aizsardzības’’ likumu, kas bija paredzēts, lai aizsargātu automobiļu ražošanas uzņēmumus.                      

Ārvalstu tirgus tika aizliegts, izņemot tos uzņēmumus, kas sazinājās ar vietējiem uzņēmējiem.

Tajā pašā gadā tika izveidoti trīs uzņēmumi: ,,Kyeongseong Precision Industry’’, kas vēlāk mainīja nosaukumu uz ,,Kia industry’’. Šis uzņēmums uzsāka automašīnu salikšanu, sadarbībā ar ,,Mazda’’ kompāniju, tā korejas auto daļas guva sākumu. Tāpat izveidojās ,, Ha Dong-hwan Automobile Industry Co’’ un ,,Saenara Automobile’’ - dibināta kopā ar ,,Nissan Motor Co’’ sadarbību. Šī kompānija bija pirmā

Korejas automobiļu rūpniecība, kurā bija  modernas automobiļu montāžas iekārtas. Galu galā (1965. gadā) izveidojās ,,Hyundai Motor Company’’, kas sadarbojās ar ,,Ford Motor’’ kompāniju. Tomēr ir svarīgi pieminēt, ka šie uzņēmumi importēja daļas no ārvalstīm un vēlāk tās montēja, t.i. Pašas automašīnas neražoja.

Pateicoties ieguldījumiem investīcijās, dizaina un tehnoloģiju attīstībā, automašīnu kvalitāte un korejas auto daļas tikai uzlabojās, un tas ir novedis pie stabilas pozīcijas pasaules tirgū.