LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

SAGATAVOJIETIES AUKSTAJAI SEZONAI – MUTLU AKUMULATORI JAU MŪSU NOLIKTAVĀ

Signeda, Mutlu, Mutlu akumuliatoriai, akumuliatoriai, Mutlu baterijos, Mutlu automobilių akumuliatoriai

Mums ir divas labas ziņas. Pirmā ir tā, ka sortimentu esam papildinājuši ar akumulatoriem, tāpēc aicinām laikus sagatavoties aukstajai sezonai. Otra ziņa – kopš šī brīža sortimentā atradīsiet auto entuziastu iemīļoto MUTLU zīmolu.

Par MUTLU kvalitāti var runāt ilgi, taču dažkārt pietiek ar vienu nopietnu apgalvojumu, lai kliedētu šaubas – MUTLU akumulatoriem tiek sniegta trīs gadu garantija. Interesē? Preču sarakstu varat atrast raksta beigās.

 

Vai vēlaties uzzināt vairāk par MUTLU zīmolu?

Signeda, Mutlu, Mutlu akumuliatoriai, akumuliatoriai, Mutlu baterijos, Mutlu automobilių akumuliatoriai

  • Uzlādējas ātrāk, izlādējas lēnāk. Eiropas tipa SFB (Superior Flooded Battery) akumulatori izmanto patentētu kalcija sakausējuma režģa tehnoloģiju. Tas nozīmē, ka SFB akumulatori uzlādējas salīdzinoši ātri un izlādējas lēni.

  • Par 25% lielāka veiktspēja. Pēc ražotāja teiktā, MUTLU akumulatoru veiktspēja ir par 25% augstāka nekā standarta akumulatoriem.

  • Jebkuros apstākļos. MUTLU akumulatori ir īpaši izturīgi pret vibrācijām – piemēroti lietošanai dažādos ekspluatācijas apstākļos. Tāpat šie akumulatori nodrošina lielāku palaišanas strāvu, tāpēc lieliski pilda savu funkciju pat skarbos laikapstākļos.

  • Nav nepieciešama apkope. Slēgtās vāka sistēmas dēļ akumulatoriem nav nepieciešama apkope.

  • Triecienizturīgi. Viena no spilgtākajām pazīmēm ir tā, ka MUTLU akumulatoru korpusi ir izgatavoti no triecienizturīgiem materiāliem.

  • Izmanto līderi. MUTLU akumulatorus izvēlas Mercedes, Ford, Toyota un citi autoražotāji.
     

Vai jums ir jautājumi? Visātrāk saņemsiet atbildes, rakstot mūsu menedžeriem.

Citi raksti

MĒNEŠA JAUNUMS - VĀCU EĻĻA VENOL
Tagad mūsu sortimentā ir VENOL – Vācijas ražotāja autoeļļas. Ražotājs apgalvo, ka jaunās paaudzes VENOL eļļa ir ļoti augstas kvalitātes. &n..
DODGE CHARGER SRT WIDEBODY. LAUŽAM STEREOTIPUS
Ir pienācis laiks lauzt stereotipus par Dodge Charger automašīnu. Stereotipus atspēkojām kopā ar klientu, kurš jau pusgadu brauc ar ..