Franču auto rezerves daļas

Francija - priekštecis autobūves nozarē. Franču auto daļas, automašīnas un visa rūpniecības nozare pasaulē atrodas 11. vietā, bet Eiropā - pat trešā lielākā (Vācija ir pirmā, otrā - Spānija). Tāpēc arī mūsu noliktavās ievērojama daļa ir franču automobiļu detaļas, piemēram - ,,Citroen’’, ,,Peugeot’’ un ,,Renault’’ markas automobiļu daļas.

Ja nevarat atrast Jums nepieciešamo detaļu, vispirms izvēlieties  kategoriju ,,Franču auto rezerves daļas’’, pēc tam izvēlieties marku un tad modeli.

Francijas automašīnu daļas mūsu noliktavās tiek atlasītas, pamatojoties uz preču popularitāti, t.i. vispērkamākās detaļas - visvairāk nepieciešamās Jums.  Ja rodas neskaidrības meklējot  kādu  nepieciešamo detaļu, vienmēr varat sazināties ar mūsu menedžeri, izmantojot lodziņu labajā pusē (apakšā) "Tiešsaistes palīdzība".             

Var gadīties, ka mūsu sortimentā kāda detaļa nav.. Bet problēma ir atrisināma - šajā gadījumā izmantojiet pakalpojumu "Īpašais pasūtījums". Jums vienkārši ir jāraksta mūsu menedžerim, un viņš pasūtīs preci tieši no piegādātājiem. Ir svarīgi zināt divas lietas:

  1.  Detaļa, pasūtīta saskaņā ar īpašo pasūtījumu, līdz mūsu noliktavai var ceļot 2-3 mēnešus.
  1. Avanss ir obligāts.

Bet kā tas viss sākās? Francijas automobiļu rūpniecība sākās diezgan sen - 1769. gadā. Nikolas Džozefs Kugnots (Nicolas -Joseph Cugnot) bija  pirmais, kurš uzbūvēja pašgājēju mehānisku transportlīdzekli, un kopš tā laika ir sākusies reāla automobiļu ražošana. No tvaika dzinēja līdz benzīna dzinējam,  bet 1898. gadā "The Renault’’ kompānijas dibinātāji brāļi  (Louis, Marcel, Fernand)  pārdeva savu pirmo automašīnu.

Jāatzīmē, ka 1903. gadā Francija bija vadošā valsts autobūves nozarē - ražojot 30 124 automašīnas (49% no pārdotajiem pasaules automobiļiem). Salīdziniet: tajā laikā ASV saražoja tikai  apmēram 11 235 automašīnas.

Tagad Francijas autobūves nozarē  darbojas šādi uzņēmumi:

  •  PSA grupa (Tie ir  ,,Peugeot’’, ,,Citroen’’, ,,DS’’, ,,Opel / Vauxhall’’ uzņēmumi). PSA grupa ir 2  lielākais automobiļu ražotājs Eiropā.
  •  ,,Renault Group’’ (,,Renault’’, ,,Alpine’’, ,,Dacia’’, ,,Renault Samsung Motors’’ un 43% ,,Nissan’’ īpašniece). ,,Renault Group - trešais  lielākais automobiļu ražotājs Eiropā.

Francija - valsts, kas ir ieguvusi vairākas balvas automobiļu ražošanas jomā.. Francijā projektētas automašīnas vairākas reizes ir  uzvarējušas un saņēmušas  balvu  "Eiropas gada auto" un "Pasaules gada auto"..

Franču auto rezerves daļas un pašas automašīnas patiešām ir klientu iecienītas. Piemēram, ,,Citroen DS’’ automašīna  ieguva trešo vietu "Simtgades automašīna" apbalvojumā. Žurnālā  „The Classic&Sports Car“ šī automašīna tika izvēlēta par visskaistāko visu laiku auto - tas patiešām jau ir kaut kas.