LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

LUKSUSA MERCEDES BENZ GLE BODY KIT. NO VECĀ ML UZ JAUNO GLE

Mercedes Benz GLE body kit, Signeda, apdailos komplektai

Mercedes Benz M klases visurgājēji ir slaveni ar greznību, komfortu, drošību un jaudu. Arī šiem auto ir raksturīgas gludas virsbūves līnijas un saglabātas proporcijas.

Klients izaicināja sevi un mūs izveidot maksimāli luksusa tēlu jau tā izcilam auto. Tēlu, kas ne tikai izceltos starp citām mašīnām uz ceļa, bet arī piesaistītu uzmanību ar savu novitāti.

Tika sasniegti patiešām fantastiski rezultāti, tāpēc šodien nolēmām pastāstīt vairāk par izveidoto tēlu un izmantotajām apdares daļām. Turklāt, lai ieviestu skaidrību, esam noteikuši atšķirības starp tēliem. Aicinām lasīt.

Mercedes Benz GLE body kit, Signeda, apdailos komplektai

 

Mercedes Benz GLE body kit: klientu un automehāniķu atsauksmes

Neko negaidot Iepazīstinām ar mūsu klienta 2015. gada Mercedes Benz ML W166 visurgājēju, kas ir aprīkots ar Mercedes Benz GLE body kit. Citiem vārdiem sakot, vecais ML ir kļuvis par jauno GLE.

Mums bija svarīgi saņemt atsauksmes par sortimentā pieejamo GLE LOOK body kit, tāpēc prasījām klienta un automehāniķu viedokli. Klients apliecināja, ka otrreiz pieņemtu tādus pašus lēmumus – izvēlētos šo body kit un tos pašus automehāniķus. Tikmēr automehāniķi, kas nomainīja dzinēja pārsegu, spārnus, spoileri, režģi un citu GLE LOOK apdari, teica, ka ar atbilstošām prasmēm detaļas ir viegli uzstādīt.

Tātad gan automehāniķi, gan Mercedes Benz GLE body kit jau ir saņēmuši komplimentus. Ir pienācis laiks salīdzināt stock virsbūvi ar GLE LOOK.

Mercedes Benz GLE body kit, Signeda, apdailos komplektai

 

Ar ko jaunais Mercedes Benz GLE body kit atšķiras no vecā ML body kit?

Līnijas. Buferis un motora pārsegs ieguvuši greznākas līnijas, kas piešķir GLE modelim īpašu eleganci.

Lukturi. Nomainot vecos lukturus, tika atklāts daudz jaunāks ML izskats. Jaunajiem lukturiem, kurus iedvesmojuši C klases panākumi, ir gludas formas un integrēti iekšēji LED dienas gaitas lukturi, kas ML modelī tika uzstādīti buferī.

Režģi. Arī režģim ir nelieli labojumi. Pirmkārt, acīs krīt daudz lielākā MB atzīme. Tāpat režģim ir divi šķērsstieņi iepriekšējo trīs vietā, kas rada īpašas greznības iespaidu.

Īsāk sakot, GLE LOOK virsbūve ir jaunāka, greznāka un stilīgāka. Pārliecinies:

Mercedes Benz GLE body kit, Signeda, apdailos komplektai

Vai jums ir kādi jautājumi? Uz visiem jautājumiem atbildēs mūsu menedžeri. Arī menedžeri var palīdzēt izvēlēties apdares komplektu jūsu automašīnai, tāpēc nevilcinieties sazināties ar mums.

Virsbūves komplekts

PBZ049790SET

Kvalitāte: PJ

GLE LOOK, pa kreisi + pa labi, priekšā + aizmugurē, komplekts, ar hroma moldingu, ar izpūtēja apdari, ar aizmugurējā bampera spoileri, ar režģi, ar āķi vāku, ar motora pārsegu, ar stiprinājumiem, ar numura turētāju, ''ar parktronikas atverēm, ar spārniem,

Citi raksti

SORTIMENTĀ – EIROPAS AUTOMAŠĪNU MODEĻU R-LINE, RS, M-PERFORMANCE UN CITAS APDARES DETAĻAS
Varbūt ir pienācis laiks savu vienkāršo Volkswagen pārvērst R-line, Audi A3, A4 vai citā A modelī – S vai RS, bet BMW – M vai M..
2017 G. MUSTANG GT 500 SHELBY APDARES DETAĻAS: KĀDAS FUNKCIJAS TĀS VEIC UN AR KO TĀS ATŠĶIRAS NO STOCK?
Izteiksmīga virsbūves līnija runā par raksturu. Dzinēja rūkšana – par iespējām. Jūsu acu priekšā – mūsu klienta Ford Mus..