Vācu auto daļas

Neatkarīgi no tā, vai Jūs vadāt BMW vai Opel markas automašīnu - pie mums atradīsiet dažādas detaļas vācu automašīnām. Vācu auto daļas aizņem gandrīz vai dažus stāvus ,,Signedas’’ noliktavā. Lai apmierinātu Jūsu vajadzības, mēs atlasām visbiežāk ‘’pērkamākās’’ daļas, sākot ar vācu virsbūves detaļām Jūsu ,,Mercedes’’ vai ,,Volkswagen’’, beidzot ar ,,Porsche’’ akumulatoru vai LED lukturiem - mēs ceram, ka pie mums atradīsiet to, ko meklējat.

Tomēr, ja gadās, ka mums nav kāda detaļa, sazinieties ar menedžeri - mēs izpildīsim īpašo pasūtījumu. Kas tas ir? Ja mums nav kāda konkrēta daļa vai tā nav Latvijas tirgū, mēs ar īpašo pasūtījumu  vēršamies pie mūsu piegādātājiem un pasūtam nepieciešamo detaļu.

Ir svarīgi zināt divas lietas:

  1.  Detaļa, pasūtīta saskaņā ar īpašo pasūtījumu, līdz mūsu noliktavai var ceļot 2-3 mēnešus.
  1. Avanss ir obligāts.

Ja nezināt, kā meklēt nepieciešamo detaļu, vispirms izvēlieties kategoriju "Vācu auto daļas", pēc tam izvēlieties marku un tad modeli.

Ja nevarat atrast vajadzīgo daļu, sazinieties ar mūsu menedžeri, izmantojot lodziņu labajā pusē (apakšā)  "Tiešsaistes palīdzība!’’ Vienmēr labprāt palīdzēsim!

Vācu auto daļas mūsu noliktavā aizņem ļoti lielu vietu. Šeit nepieciešamās detaļas atradīs  ,,Audi’’, ,,BMW’’, ,,Mercedes’’, ,,Opel’’, ,,Porsche’’, ,,Seat’’, ,,Volkswagen’’ marku  īpašnieki un cienītāji.

Kā tas viss sākās? 1870 gadā, Kārlim  Benzam  (Karl Benz) un Nikolajam Ottam (Nikolaus Otto) radot četrtaktu iekšdedzes dzinējus, pats K. Benzs pielāgoja šo dzinēju vezumam un tādā veidā ,,piedzima’’pirmais auto priekštecis, bet Kārlis Benzs kļuva par automašīnu  ,,tēvu ".

Līdz 1901. gadam Vācija jau bija saražojusi apmēram 900 automašīnas gadā. 1926 gadā ,,Daimler-Benz’’ kompānija sāka ražot pirmās ,,Mercedes Benz’’ automašīnas, un kopš 1928 gada automašīnu ražošanu uzsāka arī ,,BMW’’kompānija - ar to trešā simtgade arī bija burvīga.

Gan vācu auto daļas, gan pašas automašīnas izcīnija vietu zem saules - šajās dienās vācu automobiļu rūpniecības nozare ir lieliski iedzīvojusies globālajā tirgū.

Bet Eiropā vācu automobiļu tirgus ieņem pirmo vietu, bet te nav ko brīnīties  - automobiļu rūpniecība ir vissvarīgākā un lielākā Vācijā. Ne velti  ir sakāms "vācu kvalitāte" ir uzticama kvalitāte - vāciešiem patiešām ir par ko lepoties.

Daži fakti par Vācijas automašīnām un likumiem:

  • Neviens cits, bet gan vācietis sadomāja uzstādīt vienkāršu un ekonomisku dīzeļdzinēju automašīnu sirdīs.
  • Iespējams, esat dzirdējuši Juana Fangio, Stirlinga Mossa vai Michaela Schumachera uzvārdus. Vācijas sacīkšu vēsture ir visveiksmīgākā un vērtīgākā, pat Itālija atpaliek.
  • Vācijas automaģistrālēs nav ātruma ierobežojuma, un automašīnas tiek ražotas tā, ka tās patiešām varētu braukt ātri (dažas automašīnas var braukt pat līdz 310 km / h).